Блог

Версія для друку

По прильоту з відрядження провів у штабі важливу зустріч з екологами.

19 жовтня 2018
Уточнили завдання по завершенню розробки екологічного розділу до Плану дій нашої команди. Координуватиме цю роботу Єгор Фірсов. Дякую усім науковцям і практикам, які приїхали з різних регіонів країни, аби спільно з нашою командою реалізувати давно наболілі й вистраждані ідеї й новітні підходи до захисту довкілля. Фактично, захисту життя і здоров’я наших громадян.
Запрошую до обговорення на Facebook

За підсумками цієї поїздки регіонами.

18 жовтня 2018
Що зараз турбує людей найбільше і над чим працюємо разом із командою:
- Проблеми економічні: затримки зарплат вчителям і медикам, низький рівень життя, високі комунальні тарифи, безробіття і масова еміграція.
- Проблеми екологічні: вирубка лісів, видобуток бурштину, старі шкідливі шахти, торф’яні котельні, забруднені річки й озера.
- Проблеми безпеки і правопорядку: тотальна недовіра до правоохоронних органів, болюче відчуття несправедливості, страх і приниження замість безпеки й захищеності.
- Проблеми...

Продовжую роботу в Західній Україні.

17 жовтня 2018
Майже в кожному місті чую про одну й ту ж проблему: вчителі та лікарі отримують малу зарплату. Та й ті невеликі гроші приходять із затримкою. Ситуація дійсно складна. На Тернопільщині бракує 200 мільйонів на зарплати педагогам і медичним працівникам. А це зарплатний фонд в освітній та медичній сферах області майже за два місяці.
Місцева влада звинувачує у проблемі владу центральну: мовляв, саме вона має фінансувати освіту та медицину. Центральна влада стверджує, що спрямовує субвенції до місцевих...

Сьогодні тримаємо кулаки за нашу футбольну збірну.

16 жовтня 2018
Матч з Чехією – дуже важливий. Перемога, або навіть нічия дозволять нашій збірній першій серед європейських команд стати переможцем групи. А це – підвищення у класі (у наступному турнірі Ліги націй гратимемо з «грандами» в Лізі А) та додаткова можливість потрапити на Євро-2020.
Будемо, звісно, хвилюватися, хоча наші хлопці останнім часом демонструють впевнену гру. Україна – вперед!
Запрошую до обговорення на Facebook

Штаб з підготовки виборів, нові призначення.

16 жовтня 2018
Заступник начальника штабу з організаційної роботи - Олег Канівець.
Під вечір після двох пар у Могилянці - виліт у відрядження. Середа-четвер разом з Петром Ландяком, Миколою Ладовським і Яном Медниковим працюємо в Тернополі, Івано-Франківську, Калуші й Коломиї. Мобілізація штабів і активу. Уточнення плану дій в економіці з місцевими підприємцями. Прес-конференції для місцевих ЗМІ. Ефіри на місцевому телебаченні. До п'ятниці.
Запрошую до обговорення на Facebook
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11/20


Украина онлайн