Блог

Версія для друку

На фоні політичної задухи ковток живильного кисню.

16 вересня 2018
Дуже цікава зустріч з молодими регіональними лідерами. Яскраві, драйвові, впевнені в собі (self-confident - саме так, ще не over-confident), знають чого хочуть. Питання піднімають дійсно важливі. Інтерес щирий, не показушний. Очі горять. Серце болить. Розум шукає правильної мети, вірних рішень і нових системних знань. З такими цікаво і саме на таких надія!
Запрошую до обговорення на Facebook

З Куртом Волкером обговорили безпеку, зміцнення обороноздатності, посилення дипломатичних і санкційних зусиль, тіснішої взаємодії з США і ЄС.

14 вересня 2018
Ще ключові пріоритети політики нашої команди, по виведенню країни із кризи на позитивний курс. Щиро, конкретно, по суті, без дипломатичних танців.
Запрошую до обговорення на Facebook

Продовжуємо формувати штаби з підготовки до президентських виборів.

14 вересня 2018
Нові кадрові призначення: Житомирська область - Олександр Величко, Кіровоградська область - Олександр Жимінюк.
Запрошую до обговорення на Facebook

Увечері йду з дітьми на цікавий і знаковий для українського баскетболу матч Україна-Іспанія.

14 вересня 2018
Буде тяжко, адже іспанська збірна серед лідерів світу. Але шанс виступити гідно й навіть поборотися за перемогу в української збірної є. За нашу збірну приїхали грати українські зірки NBA Олексій Лень та Святослав Михайлюк. Двоє звичайних хлопців із глибинки: Олексій з нині окупованого Антрациту, Святослав із рідної мені Черкащини. Завдяки виснажливим фізичним тренуванням, цілеспрямованості, драйву, тяжкій, часом дуже тяжкій праці над собою, завдяки толковим тренерам - вони обоє змогли вийти на баскетбольний...

Провів зустріч з колишнім Генсеком НАТО Андерсом Расмуссеном.

14 вересня 2018
Ключові питання: як підвищити ефективність співпраці України з Євросоюзом і НАТО, як прискорити вирішення проблеми російської агресії, забезпечити стійкий довготривалий мир. Підходи співпадають, порозуміння є, шукаємо і знайдемо, спільно з партнерами.
Запрошую до обговорення на Facebook
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11/20


Украина онлайн