Блог

Версія для друку

Сьогодні тримаємо кулаки за нашу футбольну збірну.

16 жовтня 2018
Матч з Чехією – дуже важливий. Перемога, або навіть нічия дозволять нашій збірній першій серед європейських команд стати переможцем групи. А це – підвищення у класі (у наступному турнірі Ліги націй гратимемо з «грандами» в Лізі А) та додаткова можливість потрапити на Євро-2020.
Будемо, звісно, хвилюватися, хоча наші хлопці останнім часом демонструють впевнену гру. Україна – вперед!
Запрошую до обговорення на Facebook

Штаб з підготовки виборів, нові призначення.

16 жовтня 2018
Заступник начальника штабу з організаційної роботи - Олег Канівець.
Під вечір після двох пар у Могилянці - виліт у відрядження. Середа-четвер разом з Петром Ландяком, Миколою Ладовським і Яном Медниковим працюємо в Тернополі, Івано-Франківську, Калуші й Коломиї. Мобілізація штабів і активу. Уточнення плану дій в економіці з місцевими підприємцями. Прес-конференції для місцевих ЗМІ. Ефіри на місцевому телебаченні. До п'ятниці.
Запрошую до обговорення на Facebook

Помер Валерій Шмаров.

15 жовтня 2018
Він був першим цивільним міністром оборони й одночасно віце-прем'єр-міністром з питань оборонно-промислового комплексу України в 1994-1996 рр. З Валерієм Миколайовичем ми познайомилися за нестандартних обставин, одразу ж після його призначення в Міноборони. Підполковник Гриценко, який щойно завершив навчання у Сполучених Штатах і був переповнений ідеями по реформуванню армії, які мало кого тоді цікавили, буквально проломив генеральські кордони, якими нового міністра прикривали від зовнішніх вплив...

Пресвята Богородиця з давніх-давен шанувалася як покровителька українського козацтва – захисників наших земель.

14 жовтня 2018
У новітні часи борці за незалежність України відзначали свято захисників саме 14 жовтня – в день Покрова Пресвятої Богородиці.
День Захисника Вітчизни – свято, яке ми відзначаємо цього дня на державному рівні вже вчетверте – не лише данина історичній традиції. Воно вистраждане Війною за Незалежність уже в наші часи. Виборене кров’ю героїв, які поклали життя на фронті. Безсонними ночами матерів і батьків, чиї діти взяли до рук зброю та пішли боронити Україну. Мужністю воїнів, і серед них - воїнів-ж...

Додому з відрядження до Рівного везу не відкати - смачнющий свіжий хліб!

12 жовтня 2018
Щойно спечений у пекарні «Жицень» нашими партійцями Настею Кулакевич і Максимом Максимчуком. Смачного!
Запрошую до обговорення на Facebook
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11/20


Украина онлайн