Блог

Версія для друку

День на рідній Черкащині підживив силами

23 січня 2019
День на рідній Черкащині підживив силами, впевненістю та енергією. Отримав мамине благословення. Її настанова: вперед, синку, тобі буде важко, але люди почуватимуться впевнено й безпечно! Дякую, мамо!
Відвідав також хлопців-фронтовиків у шпиталі. Запропонував ідею: замість земельних ділянок забезпечувати учасників бойових дій пожиттєвою медичною страховкою – підтримали!
Зустріч з виборцями завершила цей насичений день. Вражений кількістю людей, що прийшли поспілкуватися, рівнем їхньої підтримки та...

Із Днем Соборності України

22 січня 2019
Сьогодні День Соборності України. День соборності душі кожного з нас. Сьогодні я не встигну обійняти Харків і пригорнути Львів, потиснути руку Дніпру і перехилити чарку з Черніговом) Зроблю це пізніше. Сьогодні я на рідну Черкащину: до мами за благословінням, до хлопців з фронту, до Тараса Григоровича, до черкащан. До найдорожчого. Усіх Вас зі святом! Гармонії в душі, віри в себе і віри в Україну!

Прошу Вашої підтримки!

21 січня 2019
Кандидатом зареєструвався. Програму і команду представив. Ідемо вперед, до перемоги. Зараз на цьому шляху найважливіші дві складові - люди і гроші.
Люди. Дякую Вам усім, волонтерам, хто включається в агітацію і працюватиме на дільницях, членом комісії чи спостерігачем. Разом з Вами ми пройдемо цей шлях впевненіше й ефективніше!
Гроші. Вони зараз потрібні на рекламу (телебачення, радіо, преса, інтернет), агітаційну продукцію (газети, буклети), на оренду приміщень для зустрічей з людьми.
Рахунок виборчого...

Горе-реформа, від якої громадяни постраждають подвійно!

18 січня 2019
Крок перший. Піднімають ціни на газ до захмарного рівня, щоб Нафтогаз отримував десятки мільярдів прибутків, а його керівництво - мільйонні зарплати плюс багатомільйонні бонуси.
Крок другий (відсутній). Нарощування видобутку власного газу, набагато дешевшого за імпортний, при тому - немає! Але зарплати і бонуси сплачуються справно.
Крок третій. Більшу частину населення роблять отримувачами субсидій, залежними від влади. Замість зміцнення вільного за духом і міцного економічно громадянського суспільства...

Моя порада як батька - вакцинуйте Ваших дітей!

18 січня 2019
Отримую багато дзвінків і листів. Стривожені батьки питають: Як уберегти дитину від інфекційних хвороб і вірусів, бо той же кір в Україні зараз на рівні епідемії? Чи обов'язково треба проводити вакцинацію? Чи немає ще більшого ризику, якщо вакцини неякісні, бо державі та її контролю не довіряють? Чи вакциную я сам своїх дітей?...
Дехто цитує статті Конституції і жорстко наполягає на праві не проводити вакцинацію своєї дитини, звертається до прокуратури і суду. Інші батьки навпаки - збурені тим, що...
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11/20


Украина онлайн