Блог

Версія для друку

Команда є. І скоро ви почуєте ці прізвища

15 серпня 2018
Другий день поїздок регіонами. Сьогодні Миколаїв.Багато за ці два дні почув запитань стосовно моєї команди. Команда є. І скоро ви почуєте ці прізвища. Кота в мішку точно не буде. Не буде кумів, родичів і друзів.
Мій ефір на "НІС-ТВ". Розповів своє бачення людей, з якими разом будемо змінювати країну після років вселенської імітації.
Запрошую до обговорення на Facebook.

Минув рік, а результатів боротьби з корупцією немає

15 серпня 2018
Генпрокурор Луценко на трибуні Ради, по всій країні вертольотами зі спецназом відловлюють податківців-папєрєднікав. Вселенська ейфорія: боротьба з корупцією нарешті почалася, ура! Минув рік, у підсумку вселенський пшик - усі на свободі, дехто за межами. Одне лише питання, поки без відповіді: за скільки сотень мільйонів відкупилися папєрєдніки і хто те все з нинішніх собі прихопив?
Запрошую до обговорення на Facebook.

Моє бачення децентралізації

14 серпня 2018
Свято Маковія провів у колоритній Одесі. Цікаві зустрічі з людьми, шість ефірів на місцевому телебаченні, напружений графік роботи з місцевим активом.
Серед найважливіших тем - децентралізація і зміцнення місцевого самоврядування. Більшість ресурсів дотепер розподіляється в Києві, а не там, де живуть люди. На рівні місцевих рад права опозиціі нікчемні. Місцеві князьки продовжують вказувати підприємцям, як жити. А люди не відчувають потреби ходити на місцеві вибори. І це індикатор, як на мене. Бо реальне...

Який бонапарт - такі й манафорти.

10 серпня 2018
Тяжко йому, дуже тяжко, але олігарх і, за сумісництвом гарант - Він працює. У перервах між Мальдівами й віллою в Іспанії, розриваючись між «слава Україні!» і заокеанськими офшорами, між Томосом і Ліпецьком, між рошенами і ленінськими кузнями. Зарядив штабістів на новий «креатив»: «кіно» крутили, «ТСК» голосували, фейкові «групи» й «канали» в мережі, «газети» в регіонах, батальйони ботів, «політологи» в студіях - усе вже перепробували, а рейтинг бонапарта як кволо висів на півшостого, так і не п...

Як я й попереджав Вас два дні тому, вже Порошенко «записав» нове брехливо-фейкове «кіно», і зараз вже розносять за його командою для розміщення по всім регіональним телеканалам.

8 серпня 2018
Пропонують потроєну похвилинну оплату, грошей не шкодують - напевно не власним трудом зароблені. Дякую чесним каналам, їхнім чесним власникам і менеджерам-журналістам, які відмовляють. Для яких честь і професійна репутація важливіші грошей і присідань перед гарантом-олігархом і його «смотрящімі».
«Кіно» - https://youtu.be/KxelQPOdRnQ
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11/20


Украина онлайн