Аудіо

Версія для друку

 

Інтерв'ю

Анатолій Гриценко на Радіо "Львівська Хвиля" (17.04.2018)

Лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко про війну в Сирії та перспективи розгортання миротворчої місії ООН на Донбасі.

Анатолій Гриценко в програмі "Знайти себе" на Радіо "Незалежність" (17.04.2018)

Лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко про плив війни в Сирії на події в Україні, геополітичну гру Путіна, звільнення та реінтеграцію нині окупованих територій, санкції проти РФ, чорний піар проти Гриценка та участь "Громадянської позиції" у майбутніх виборах.

Гриценко в ефірі радіо "Незалежність" (07.12.2017)

Лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко про внутрішню політику, ситуацію навколо Саакашвілі, діяльність НАБУ, забезпечення миру на Донбасі, зміну виборчого законодавства, феномен Вакарчука тощо.

Анатолій Гриценко в програмі "Актуально" на Радіо ROKS (28.09.2017)

Лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко про причини візиту на Тернопільщину, про пожежу на військовому арсеналі в Калинівці, про перемоги і поразки України за останні роки, про реформу правоохоронної системи, судову реформу, боротьбу з корупцією тощо

Анатолій Гриценко в програмі "На слуху" на Радіо Ера (14.07.2017)

Лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко про боротьбу з корупцією та зняття депутатської недоторканності, про ефективність роботи парламенту та необхідність дострокових виборів, про політичну реформу, програму розвитку армії тощо

Анатолій Гриценко в програмі "Акценти" на радіо "Луцьк" (26.05.2017)

Лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко про безвізовий режим з ЄС та візовий з РФ, про довіру до влади, про спецоперацію ГПУ із затримання екс-податківців, про боротьбу з корупцією та нові антикорупційні органи (НАБУ, НАЗК), про Мінські угоди та коли скінчиться війна на сході країни, про об'єднання "Громадянської позиції" з іншими політичними партіями та імовірність дострокових парламентських виборів тощо

Анатолій Гриценко в програмі "Акцент" на радіо "DJ FM" (18.05.2017)

Лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко про власну освіту та професійний досвід, про роботу на посаді міністра оборони, про три першочергові кроки в разі обрання на посаду Президента України, про програмні засади "Громадянської позиції", про безвізовий режим з ЄС, про загрози національній безпеці та Мінські угоди, про реформи, продаж землі та інші теми.

Гриценко в ефірі Радіо "Ера FM" (19.04.2017) (телефонне включення)

Лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко про рівень освіти українських вчителів.

Анатолій Гриценко в програмі “Спікер” на радіо Ритм FM (05.04.2017)

Лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко про ситуацію на сході України, про перші кроки, які були необхідними на початку російської агресії, про оцінку роботи українських спецслужб, про бізнес у владі, експорт лісу-кругляка та легалізацію видобутку бурштину тощо.

Гриценко в програмі "Відверто про політику" на радіо "Місто над Бугом" (15.03.2017)

Лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко про блокаду торгівлі "на крові", про тарифи та НКРЕКП, про імовірність дострокових парламентських та президентських виборів, про необхідність нового виборчого закону та об'єднання зусиль близьких за цінностями партій, про рейтинги народної довіри та просвітницький авторитаризм, про здачу Криму та Донецька тощо

Гриценко в ефірі радіо "Ера FM" (06.03.2017)

Лідер політичної партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко про режим Петра Порошенка, про справу голови ДФС Насірова, про блокаду тимчасово окупованих територій та інші актуальні питання.

Гриценко в ефірі радіо "Незалежність" (15.09.2016)

Лідер політичної партії "Громадянська позиці" Анатолій Гриценко про гібридну війну і гібридний мир: причини, наслідки, можливості та шляхи вирішення.

Гриценко в ефірі радіо Ера FM (28.06.2016)

Лідер політичної партії "Громадянська позиція" в ефірі радіо "Ера FM" про Конституцію України та зміни до Конституції щодо децентралізації з "особливим статусом" Донбасу, про власний проект "Конституції порядку", про позбавлення громадянства та вибори на окупованій території Донбасу тощо.

Гриценко в ефірі радіо Ера ФМ (22.06.2016)

Лідер політичної партії "Громадянська позиція" в ефірі радіо "Ера ФМ" про політичну кризу, імовірність дострокових виборів, про тарифи і субсидії, про Мінські угоди тощо.

Гриценко в ефірі радіо Ера ФМ (13.11.2014)

Лідер політичної партії "Громадянська позиція" в ефірі радіо "Ера ФМ" про необхідність денонсації Мінських угод, плани Путіна щодо України та скасування позаблокового статусу.

Гриценко в ефірі радіо Ера (08.07.2014).mp3

Лідер політиної партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко в ефірі програми "Від першої особи" заявив, що АТО має продовжуватись до тих пір, доки вона не завершиться знешкодженням або знищенням останнього терориста.

Гриценко в ефірі радіо «Свобода» 7 травня 2014 року

Влада, як вона і обіцяла на закритому засіданні парламенту 6 травня, повинна докласти всіх зусиль для того, щоб президентські вибори у Луганській і Донецькій областях відбулися.

Гриценко в ефірі вінницького радіо "Лада"

Гриценко в ефірі вінницького радіо "Лада" (24.04.2014)

Анатолій Гриценко на Львівському радіо 21 квітня 2014 року

Гриценко: "Путін - це фашизм і це потрібно усвідомити. І всім світом вже пора створювати антипутінську коаліцію, як колись створювали антигітлерівську коаліцію. Жартувати не можна. Його заносить".

Анатолій Гриценко в ефірі радіо "Незалежність" (Львів). 3 квітня 2014 року

Анатолій Гриценко в ефірі радіо "Незалежність" у програмі «Акцент соціуму» розповів про причини свого візиту до Львова, стан Збройних Сил України і їхню боєготовність, завдання Верховного Головнокомандуючого, довіру до влади, вибори у контексті протистояння з Путіним тощо.

Анатолій Гриценко в ефірі Українського радіо. 17 березня 2014 року

Анатолій Гриценко в ефірі програми "Відкрита студія" на Українському радіо розповів про необхідність мобілізації українських військ. Він також закликав керівництво країни прийняти принципове рішення та захищати Україну всіма доступними засобами.

Анатолій Гриценко в ефірі Радіо Ера. 11 березня 2014 року

Гриценко коментує ситуацію в Криму і говорить про необхідність захищати країну.

Анатолій Гриценко в ефірі Українського радіо. 3 березня 2014 року

Гриценко коментує російську агресію та її наслідки для України, Росії і світу.

Анатолій Гриценко в ефірі радіо "Ера FM". 27 січня 2014 року

Гриценко говорить про ситуацію в країні, тиск на суспільство, готовність використовувати зброю для захисту людей і проблеми Майдану.

Коментар радіо Эхо Москвы. 27 січня 2014 року

Анатолій Гриценко говорить про дії "Беркуту" і позицію армії у нинішніх подіях в Україні.

Анатолій Гриценко на Радіо Свобода. 23 січня 2014 року

У прямому ефірі Гриценко говорить про ситуацію на Майдані, переговори з владою і протистояння з Кремлем.

Анатолій Гриценко на радіо "Ера FM". 15 січня 2014 року

Гриценко коментує вихід з фракції "Батьківщина" і ситуацію на Майдані.

Анатолій Гриценко на "Громадського радіо". 14 січня 2014 року

Гриценко в прямому ефірі пояснює причини виходу з фракції "Батьківщина".

Анатолій Гриценко в ефірі "Громадського радіо". 4 грудня 2013 року

Анатолій Гриценко коментує актуальну ситуацію на Євромайдані, не-відставку уряду, важливість продовжувати протести і не дозволити владі реалізувати силовий сценарій.

Анатолій Гриценко в ефірі радіо "Ера FM". 6 листопада 2013 року

У прямому ефірі обговорюється вирішення питання Тимошенко, перспективи Вільнюського саміту та відносини України з Росією.

Анатолій Гриценко в ефірі Радіо Столиця. 7 жовтня 2013 року

У прямому ефірі обговорюються проблеми створення контрактної армії в Україні.

Анатолій Гриценко в ефірі радіо «Ера». 26 серпня 2013 року

У прямому ефірі програми «Від першої особи» Анатолій Гриценко говорить про проблеми, які має вирішувати Україна, ключові напрями реформ, опозицію і громадське суспільство. 

Анатолій Гриценко в ефірі радіо «Ера». 8 червня 2013 року

У прямому ефірі Анатолій Гриценко говорить про можливість розірвання невигідних Україні газових контрактів з Росією, перспективи підписання Угоди з ЄС і звільнення Тимошенко.  

Анатолій Гриценко в ефірі радіо «Ера». 24 травня 2013 року

Анатолій Гриценко в програмі «Від щирого серця» розказує про особисте: дитинство, батьків, дітей і кохання. 

Анатолій Гриценко в ефірі радіо "Промінь". 02 березня 2013 року

Анатолій Гриценко та Юлія Мостова у прямому ефірі радіо «Промінь» розповіли про дітей, їх виховання, про свою родину, сімейні традиції тощо, а також дали відповіді на запитання слухачів.

Анатолій Гриценко в ефірі радіо "Ера FM". 15 лютого 2013 року

Анатолій Гриценко в ефірі програми "На слуху" на радіо "Ера FM" розповів про ситуацію в країні, блокування опозицією роботи Верховної Ради, тиск на депутатів, висловив свою думку щодо судового процесу над Тимошенко, виборів мера столиці, а також відповів на запитання слухачів.

Анатолій Гриценко в ефірі радіо "Ера". 28 грудня 2012 року

Анатолій Гриценко в ефірі радіо "Ера" висловив свою думку щодо нового складу парламенту, призначень в уряді Азарова тощо.

Анатолій Гриценко в ефірі радіо "Свобода". 20 жовтня 2012 року

Анатолій Гриценко в ефірі програми "Суботнє інтерв'ю" на радіо "Свобода" розповів про об'єднання зусиль "Батьківщини" зі "Свободою" та "Ударом", перемовини з Віталієм Кличком, хід виборчої кампанії, можливі фальсифікації тощо.

Анатолій Гриценко в ефірі радіо «Місто над Бугом», Вінниця. 12 жовтня 2012 року

У програмі Гриценко говорить про хід передвиборчої кампанії, важливість виборів, програму опозиції.

Анатолій Гриценко в ефірі радіостанції "Західний полюс", Івано-Франківськ. 11 жовтня 2012 року

Анатолій Гриценко в ефірі радіостанції "Західний полюс" (Івано-Франківськ) розповів про узгоджених кандидатів-мажоритарників від опозиційних сил, зміни до Закону про виборів, соціологічні дослідження, енергозбереження, прозору систему власності, скасування податкової міліції тощо.

Анатолій Гриценко в ефірі Івано-Франківського обласного радіо. 10 жовтня 2012 року

Анатолій Гриценко в ефірі Івано-Франківського обласного радіо розповів про переговори з партією "Удар", об'єднання опозиційних сил, пенсійну реформу та соціальні гарантії, мовне питання, фальсифікації під час виборів тощо.

Анатолій Гриценко в ефірі радіо "Дзвони", Івано-Франківськ. 09 жовтня 2012 року

Анатолій Гриценко в ефірі івано-франківської радіостанції "Дзвони" висловив свою думку щодо втрати українцями європейських цінностей, місцевого самоврядування, освіти, об'єднання опозиційних політичних сил, енергозбереження, соціальні ліфти у суспільстві тощо.

Анатолій Гриценко в ефірі Тернопільського обласного радіо. 09 жовтня 2012 року

Анатолій Гриценко в ефірі програми "Маєш, що сказати" на Тернопільському обласному радіо розповів про взаємовідносини влади і опозиції в Україні, реформування медичної галузі, люстрацію влади, резолюцію Сенату США тощо.

Анатолій Гриценко в ефірі Миколаївського обласного радіо. 05 жовтня 2012 року

Анатолій Гриценко в ефірі миколаївського обласного радіо "Бузька хвиля" розповів про можливі фальсифікації на виборах, рейтинги влади та опозиції, зміни до виборчого законодавства, шанс змінити майбутнє тощо.

Анатолій Гриценко в ефірі Житомирського обласного державного радіо. 27 вересня 2012 року

Анатолій Гриценко говорить про необхідність відновити роботу парламенту, свої законопроекти,  поїздки по регіонах, жорстку  боротьбу з хабарництвом і небезпеку продажу землі.

Анатолій Гриценко в ефірі радіо «Трек», Рівне. 26 вересня 2012 року

Анатолій Гриценко говорить про соціальну та економічну програму об’єднаної опозиції, своє бачення державної служби і важливість виборів 28 жовтня цього року.

Анатолій Гриценко в ефірі Харківського обласного державного радіо, 16 вересня 2012 року

Анатолій Гриценко критикує ставлення української влади до армії, говорить про небезпеку прийняття нового бюджету, який не враховує потреб військових, та аналізує настрої в суспільстві напередодні виборів.

Анатолій Гриценко в ефірі Полтавського обласного державного радіо, 14 вересня 2012 року

Анатолій Гриценко розповідає про свої поїздки регіонами, «межигір’я Гриценка», обман влади, відповідальність народного депутата і необхідність піднімати соціальні стандарти.

Анатолій Гриценко в ефірі радіо «Ера», 4 вересня 2012 року

У прямому ефірі програми «Від першої особи» Гриценко коментує початок роботи парламенту, перспективу виборів у Києві, передвиборчу кампанію, списки опозиції тощо.

Анатолій Гриценко в ефірі Запорізького обласного радіо, 19 серпня 2012 року

Анатолій Гриценко в ефірі Запорізького обласного радіо розповів про пенсійну реформу влади, піаністів у парламенті, власні законопроекти, боротьбу з хабарництвом і корупцією тощо.

Анатолій Гриценко в ефірі радіо "Свобода". 06 липня 2012 року

Анатолій Гриценко в ефірі радіо "Свобода" розповів про мовний законопроект та інші брутальні ініціативи влади, а також порадив громадянам не сидіти у "хаті скраю".

Анатолій Гриценко в ефірі радіо «Ера». 25 червня 2012 року

Анатолій Гриценко в ефірі програми «Від першої особи» на радіо «Ера» розповів про входження "Громадянської позиції" до об'єднаної опозиції, стан справ у партії "Наша Україна", співпрацю з громадськими організаціями, відкритість влади та опозиції, проведення Євро-2012, а також відповів на запитання слухачів щодо російської мови, Чорноморського флоту Росії, важелів впливу на владу тощо.

Анатолій Гриценко в ефірі радіо «101 Далматин», Черкаси. 18 квітня 2012 року

У прямому ефірі черкаського радіо Анатолій Гриценко говорить про відповідальність влади, стан Збройних сил, відносини з Росією та Європою.

Анатолій Гриценко в ефірі Миколаївського обласного радіо. 13 квітня 2012 року

Анатолій Гриценко в ефірі передачі "Слово депутату" на Миколаївському обласному радіо "Бузька хвиля" розповів про те, як не помилитися на парламентських виборах, прозорість кандидатів від влади і опозиції, представників бізнесу у ВР та Кабміні, патріотизм, дотримання закону тощо.

Анатолій Гриценко в ефірі Бізнес радіо. 09 квітня 2012 року

У прямому ефірі Анатолій Гриценко говорить про джерела фінансування партії «Громадянська позиція», ситуацію в армії, свою роботу на посту міністра оборони, а також відповідає на питання про особисте життя.

Анатолій Гриценко в ефірі радіо «Пульс», Луганськ. 04 квітня 2012 року

Про візити до регіонів країни, свою депутатську діяльність і майбутні парламентські вибори - Анатолій Гриценко на обласному радіо Луганська.

Анатолій Гриценко в ефірі «АБ - Радіо», Кіровоград. 27 березня 2012 року

У прямому ефірі Кіровоградського "АБ-радіо" Анатолій Гриценко розповів про соціальні стандарти, скасування пільг, перспективи об’єднання опозиції та майбутні вибори, аграрну, міжнародну політику тощо.

Анатолій Гриценко в ефірі Чернігівського радіо. 24 березня 2012 року

У програмі «Депутатський канал» Анатолій Гриценко говорить про завдання для опозиції на парламентських виборах, принципово іншу більшість у парламенті, ідеологію партії «Громадянська позиція» тощо.

Анатолій Гриценко в ефірі Харківського обласного радіо. 21 березня 2012 року

Анатолій Гриценко розповів в ефірі програми "Депутатське дос'є" на Харківському обласному радіо про соціальні ініціативи Януковича, скасування пільг, стан Збройних Сил України, кадрові призначення в уряді, боротьбу з хабарництвом тощо.

Анатолій Гриценко в ефірі радіо "Нова хвиля", Харків. 19 березня 2012 року

Анатолій Гриценко в ефірі програми "Культ особистості" на харківській радіостанції "Нова хвиля" розповів про злиття партій Тігіпка і Януковича, прозорість у владі і опозиції, зміни до Закону про вибори, а також відповів на запитання слухачів щодо виходу з КОД, команди "Громадянської позиції", об'єднання тощо.

Анатолій Гриценко в ефірі "Бізнес радіо". 22 лютого 2012 року

У прямому ефірі програми "Тет-а-тет з Вікторією Свєтловою" на "Бізнес радіо" голова партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко розповів про два роки Януковича на посту президента, втрату європерспективи України, інфраструктуру корупції, справжню опозицію та її об'єднання, роботу парламенту, альтернативу владі, вибори до ВР, прозорість кандидатів від "Громадянської позиції", політичний Х-фактор, скасування ПДВ, а також відповів на запитання слухачів щодо команди, фальсифікацій, реформ, вибіркового застосування закону тощо.

Анатолій Гриценко в ефірі радіо «Ера». 16 лютого 2012 року

У програмі «Від першої особи» Анатолій Гриценко коментує нові призначення у силовому блоці, говорить про владу, яка боїться опонентів та виборів і мирні способи змінити ситуацію в країні.

Анатолій Гриценко в ефірі радіостанції "Незалежність", Львів. 02 лютого 2012 року

Анатолій Гриценко у прямому ефірі програми "Актуальне інтерв'ю" на тернопільській радіостанції "Незалежність" розповів про переговори щодо об'єднання опозиційних сил, єдиний список від опозиції, розпуск Партії регіонів, падіння рейтингу влади, боротьбу з корупцією, запит суспільства на правду, стосунки України з Європою та Росією тощо.

Анатолій Гриценко в ефірі Донецького обласного радіо. 18 січня 2012 року

Анатолій Гриценко в ефірі Донецького обласного радіо розповів про земельну реформу влади, газові контракти з Росією, скасування пільг, корупцію, роботу у Верховній Раді тощо.

Анатолій Гриценко в ефірі радіо "Ера". 30 грудня 2011 року

Анатолій Гриценко в ефірі програми "Від першої особи" на радіо "Ера" розповів про виклики сьогодення, справу Тимошенко, діяльність Януковича, перспективи на майбутній рік тощо.

Анатолій Гриценко в ефірі радіостанції "Дзвони", Івано-Франківськ. 6 грудня 2011 року

Анатолій Гриценко в ефірі радіостанції "Дзвони" розповів про національну безпеку України, закон "Про вибори", європейську перспективу України, становлення громадянського суспільства, колообіг брехні у політиці, справу Тимошенко, Луценка й інших, опозицію як альтернативу владі, необхідність роботи соціальних ліфтів тощо.

Анатолій Гриценко в ефірі радіо "Свобода". 2 грудня 2011 року

Анатолій Гриценко в ефірі радіо "Свобода" розповів про закон "Про вибори", можливості фальсифікацій, об'єднання опозиції, "тушканчиків" у парламенті, газові перемовини з Росією тощо.

Анатолій Гриценко в ефірі радіо "Буковина", Чернівці. 01 грудня 2011 року

Анатолій Гриценко в ефірі чернівецького обласного радіо "Буковина" розповів про об'єднання опозиції, законопроект "Про вибори", земельну реформу, угоду з Євросоюзом тощо.

Анатолій Гриценко в ефірі радіо "Станція FM", Чернівці. 30 листопада 2011 року

Анатолій Гриценко у прямому ефірі програми "Суть речей" на радіо "Станція FM" розповів про дві ключові загрози України, "тушок" у парламенті, об'єднання влади і опозиції, закон "Про вибори", День Свободи тощо.

Анатолій Гриценко в ефірі Івано-Франківського обласного радіо. 30 листопада 2011 року

Анатолій Гриценко в ефірі Івано-Франківського обласного радіо розповів про новий виборчий законопроект, стосунки з Євросоюзом та Росією, а також про незалежність тощо.

Анатолій Гриценко в ефірі радіо "Вежа", Івано-Франківськ. 30 листопада 2011 року

Анатолій Гриценко в ефірі радіо "Вежа" розповів про колообіг брехні в українській політиці, закон "Про вибори", акції протесту, "тушканчиків" у владі, оборудку міністра Бойка тощо.

Анатолій Гриценко в ефірі радіо "Ера". 10 листопада 2011 року

В ефірі програми "Від першої особи" на радіо "Ера" Анатолій Гриценко розповів про газові угоди з Росією, зону вільної торгівлі, розміщення баз ПРО, реформи Януковича, стосунки з Румунією, об'єднання опозиції тощо. Він також відповів на запитання слухачів.

Анатолій Гриценко в ефірі Харківського обласного радіо. 12 жовтня 2011 року

Анатолій Гриценко в ефірі програми "Депутатське досьє" на Харківському обласному радіо розповів про недовіру до влади, піаністів у ВР, скасування техогляду, боротьбу з хабарництвом, скорочення чисельності армії та її боєздатність тощо.

Анатолій Гриценко в ефірі Полтавського обласного радіо. 11 жовтня 2011 року

Анатолій Гриценко в ефірі Полтавського обласного радіо "Лтава" розповів про земельну та пенсійну реформи влади, скасування пільг, боротьбу з корупцією, газові угоди з Росією, скасування техогляду тощо.

Анатолій Гриценко в ефірі Харківського обласного радіо. 11 жовтня 2011 року

Анатолій Гриценко в ефірі харківського обласного радіо розповів про пенсійну та земельну реформи влади, прагнення до Євросоюзу, парламентські вибори тощо.

Анатолій Гриценко в ефірі радіо "Новая волна", Харків. 10 жовтня 2011 року

Анатолій Гриценко в ефірі програми "Культ особистості" на харківській радіостанції "Нова хвиля" розповів про пенсійну реформу влади, скасування пільг, об'єднання опозиційних сил, газові угоди та стосунки з Росією, судові процеси над лідерами опозиції, рух до Європи тощо.

Анатолій Гриценко в ефірі радіо «АКС» (Херсон). 27 вересня 2011 року

Анатолій Гриценко у прямому ефірі програми «Гість в студії» розказує, чому не став генералом, чому не крав, про особисту відповідальність та чітку лінію між владою і опозицією.

Анатолій Гриценко в ефірі радіо «Ера». 23 вересня 2011 року

Анатолій Гриценко в ефірі програми «Від першої особи» на радіо «Ера» говорить про скасування пільг законопроектом №9127, стосунки між народом і владою, пояснює, чому не голосував за біометричні паспорти та аналізує перспективи євроінтеграції.

Анатолій Гриценко в ефірі радіо «Свобода». 10 вересня 2011 року

Анатолій Гриценко в ефірі програми "Дійова особа" на радіо "Свобода" розповів про тиск Росії на Україну, кабальні газові угоди, надлишок енергоресурсів в країні, взаємовідносини між владою і опозицією, моральність і відповідальність, реформування армії, а також про спілкування з олігархами, очищення фракції НУ-НС від "тушок"тощо.

Анатолій Гриценко в ефірі радіо "Ера". 29 серпня 2011 року

Анатолій Гриценко в ефірі програми "Відкритий доступ" на радіо "Ера" розповів про об'єднання опозиційних сил, земельну реформу влади, майбутні вибори до парламенту, а також відповів на численні запитання слухачів.

Анатолій Гриценко в ефірі Житомирського обласного радіо. 19 серпня 2011 року

В ефірі Житомирського обласного радіо голова партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко розповів про ситуацію довкола земельної реформи, відміни техогляду для приватного автотранспорту, ініціативи президента щодо скорочення військ та загальнополітичну ситуацію в країні.

Анатолій Гриценко в ефірі радіо «Мелодія». 11 серпня 2011 року

У прямому ефірі програми "Вектор" на радіо "Мелодія" голова партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко розповів про суд над екс-прем'єром Тимошенко, боротьбу з корупцією, обородку міністра Бойка, парламентські вибори, ситуацію в столиці, об'єднання опозиції тощо, а також відповів на запитання слухачів.

Анатолій Гриценко в ефірі «Транс-М-радіо» (Крим). 12 липня 2011 року

У прямому ефірі кримського радіо Гриценко відповідає на питання ведучого та слухачів стосовно роботи парламенту, перспектив опозиції, стану Збройних сил, пенсійної реформи та ін..

Анатолій Гриценко в ефірі радіо "Ера". 22 червня 2011 року

Анатолій Гриценко в ефірі програми "Від першої особи" на радіо "Ера" розповів про сучасний стан Збройних Сил України, їх чисельність і фінансування, про позаблоковий статус, оборонно-промисловий комплекс, а також відповів на запитання слухачів.

Анатолій Гриценко в ефірі Вінницького обласного радіо. 22 червня 2011 року

Річниця Конституції, принципи місцевого самоврядування, пенсійна та земельна реформи, армія, безпека – широке коло питань, на які відповів лідер «Громадянської позиції» Анатолій Гриценко.

Анатолій Гриценко в ефірі радіо «Мелодія». 31 травня 2011 року

Чому влада не може знайти гроші для хворих дітей, натомість збагачує своїх спонсорів, чим загрожує армії чинний міністр оборони, чому опозиція залишає сесійну залу – про ці та інші гострі питання у прямому ефірі всеукраїнського радіо.

Анатолій Гриценко в ефірі Івано-Франківського обласного радіо. 14 квітня 2011 року

Анатолій Гриценко в ефірі Івано-Франківського обласного радіо розповів про ринок землі, вибіркове застосування Закону чинною владою, пенсійну реформу, атомну енергетику в Україні, дав оцінку візиту прем'єр-міністра Миколи Азарова у Китай тощо.

Анатолій Гриценко в ефірі радіо "Ера". 16 березня 2011 року

Анатолій Гриценко розповів в ефірі програми "Час пік з Сергієм Крижанівським" на радіо "Ера" про ситуацію в Японії та Лівії, рік команди Януковича при владі, власні законодавчі ініціативи, об'єднання опозиційних політичних сил тощо. Народний депутат також відповів на запитання слухачів.

Анатолій Гриценко в ефірі Чернівецького обласного радіо. 15 жовтня 2010 року

Голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони, голова політичної партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко розповів в ефірі програми «Трибуна депутата» на Чернівецькому обласному радіо про діяльність очолюваного ним Комітету ВР, фінансування української армії, внесені останнім часом законопроекти, шанси «Громадянської позиції» на місцевих виборах тощо.

Анатолій Гриценко в ефірі Львівського обласного радіо. 12 жовтня 2010 року

Голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони, голова політичної партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко розповів в ефірі Львівського обласного радіо про місцеві вибори, невиконані обіцянки Партії регіонів, проблеми, що турбують громадян тощо.

Анатолій Гриценко в ефірі Луганського обласного радіо. 10 жовтня 2010 року

Голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони, голова політичної партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко розповів в ефірі програми "Депутати і життя" на хвилях Луганського обласного радіо про зміну виборчої системи, фінансування Збройних Сил України, шанси на місцевих виборах тощо.

Анатолій Гриценко в ефірі "Радіо Свобода" 09 серпня 2010 року

Голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони, голова політичної партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко у прямому ефірі на «Радіо Свобода» розповів про дії уряду під час стихійних лих, необхідність залучення військових для допомоги населенню під час техногенних та природних катастроф, а також висловив свою точку зору щодо підвищення цін на газ, ставлення Януковича до Збройних Сил тощо.

Анатолій Гриценко в ефірі "Радіо Свобода" 08 липня 2010 року

Голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони, голова політичної партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко у прямому ефірі на «Радіо Свобода» висловив власну точку зору щодо позаблокового статусу країни, бюджету Збройних Сил, обороноздатності та відношення влади до військових.

Анатолій Гриценко в ефірі «Радіо Київ» 14 червня 2010 року

Анатолій Гриценко у прямому ефірі аналітичної програми «Полі-фест» з Вадимом Карасьовим в ефірі «Радіо Київ» обговорює питання діяльності влади, виборів, громадянського суспільства, свободи слова тощо.

Анатолій Гриценко в ефірі Львівського обласного радіо, 28 травня 2010 року

Анатолій Гриценко – про мету візиту до Львова, дії нового Президента, місцеві вибори та інші актуальні політичні питання.
 

Анатолій Гриценко в ефірі "Бізнес радіо", 30 квітня 2010 року

Голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони, голова Всеукраїнської громадської організації "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко розповів в ефірі "Бізнес радіо" про діяльність опозиції, "харківський пакт" Януковича-Медвєдєва, наступні кроки чинного глави держави, бюджет на 2010 рік, зовнішню та внутрішню політику України тощо, а також дав відповіді на запитання слухачів.

Анатолій Гриценко в ефірі "АБ радіо". Кіровоград, 20 квітня 2010 року

Голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони, голова Всеукраїнської громадської організації "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко розповів в ефірі кіровоградського "АБ радіо" про власну політичну партію, розгортання її осередків на місцях, про власні законодавчі ініціативи та звернення до владної верхівки, про необхідність повернення десятирічки у школи, скасування техогляду автівок тощо, а також дав відповіді на запитання слухачів, зокрема, щодо НАТО, збагаченого урану, місцевих виборів, Чорноморського флоту Росії та ін. 

Анатолій Гриценко в ефірі Хмельницького обласного радіо, 12 квітня 2010 року

Анатолій Гриценко в програмі «Депутатський канал» розказує про переосмислення ситуації після виборів та формування нової влади, а також робить прогнози щодо здатності нової влади виправити ситуацію в країні.

Анатолій Гриценко в ефірі радіо "Рось". Черкаси, 8 квітня 2010 року

Голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони Анатолій Гриценко розповів в ефірі черкаського обласного радіо "Рось" про діяльність нового уряду та Президента, стосунки з Росією на тлі перегляду газових угод, економічну ситуацію в Україні, роботу Комітету тощо.

Гриценко на Тернопільському обласному радіо, 24 березня 2010

Анатолій Гриценко коментує новий склад уряду, пояснює своє ставлення до опозиції та повідомляє про створення партії «Громадянська позиція».

Гриценко на Вінницькому обласному радіо, 18 березня 2010 року

Анатолій Гриценко в програмі «Депутатська трибуна» висловлює свою думку стосовно нового уряду, формування коаліції та власної політичної позиції.
 

Анатолій Гриценко в ефірі "Радіо Свобода" 10 березня 2010 року

Голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони Анатолій Гриценко у прямому ефірі програми "Ваша свобода" на "Радіо Свобода" висловив власну точку зору щодо змін до регламенту Верховної Ради, формування нової коаліції, дій президента Януковича. Він також відповів на запитання радіослухачів щодо можливих кадрових призначень тощо.

Анатолій Гриценко в ефірі "Бізнес радіо" 22 січня 2010 року

Голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони Анатолій Гриценко у прямому ефірі програми "Тет-а-Тет" на "Бізнес радіо" дав власну оцінку результатам першого туру виборів Президента України, висловився щодо сучасного стану в країні та її майбутнього. Він також наголосив на створенні власної політичної партії на основі ВГО "Громадянська позиція" та дав відповіді на численні запитання слухачів.

Гриценко на "Версія ФМ". Ужгород, 13 січня 2010 року

Анатолій Гриценко на хвилях закарпатського радіо пояснює, чому Новий рік ще на прийшов та закликає українців 17 січня зробити правільний вибір.

Анатолій Гриценко в ефірі української студії ВВС 29 грудня 2009 року

Кандидат на пост Президента України, голова Всеукраїнської громадської організації "Громадянська позиція", голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони Анатолій Гриценко розповів в ефірі української студії радіо ВВС про те, чому вирішив балотуватися на пост глави держави, розсказав про власну програму та законодавчі ініціативи, зокрема щодо боротьби з корупцією. Він також висловив свою думку щодо того, якими повинені бути міністри.

Гриценко на радіо «Свобода», 29 грудня 2009 року

Анатолій Гриценко у прямому ефірі на радіо «Свобода» відповідає на питання журналіста та слухачів стосовно заяв Тимошенко про фінансування армії, пояснює, чому вніс законопроект про можливість застосовувати Збройні сили за кордоном та говорить, що треба для подолання корупції.

Гриценко на радіо «Пульс ФМ» (Луганськ) 24 грудня 2009 року

Анатолій Гриценко в прямому ефірі луганського радіо відповідає на питання ведучого та слухачів, пояснюючи, чому вибори Президента є настільки важливими для країни.

Анатолій Гриценко в ефірі радіо "Житомирська хвиля" (Житомир) 22 грудня 2009 року

Кандидат на пост Президента України, голова Всеукраїнської громадської організації "Громадянська позиція", голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони Анатолій Гриценко розповів в ефірі радіо "Житомирська хвиля" про те, чому вважає себе "ворогом їхньої держави", бюджетний процес 2010 року, можливість об'єднання кандидатів заради спільної роботи в команді тощо.

Анатолій Гриценко в ефірі радіо "Слобода ФМ" (м.Суми) 22 грудня 2009 року

Кандидат на пост Президента України, голова Всеукраїнської громадської організації "Громадянська позиція", голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони Анатолій Гриценко розповів у прямому ефірі сумської радіостанції "Слобода ФМ" про унікальність виборчої кампанії, свої законодавчі ініціативи, боєздатність української армії тощо.

Анатолій Гриценко в ефірі Тернопільського обласного радіо 20 грудня 2009 року

Кандидат на пост Президента України, голова Всеукраїнської громадської організації "Громадянська позиція", голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони Анатолій Гриценко розповів в ефірі програми "Маю що сказати" на Тернопільському обласному радіо про власні законодавчі ініціативи, перспективи України у зовнішній політиці, мовне питання тощо.

Анатолій Гриценко в ефірі Хмельницького обласного радіо 19 грудня 2009 року

Кандидат на пост Президента України, голова Всеукраїнської громадської організації "Громадянська позиція", голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони Анатолій Гриценко розповів в ефірі Хмельницького обласного радіо про те, чому вважає державу ворогом народу, про необхідність пенсійної реформи та реформування освіти й медицини, а також розсказав про власну передвиборчу програму "Присягаю народу України!".

Анатолій Гриценко в ефірі "Радіо Трек" (Рівне) 14 грудня 2009 року

Кандидат на пост Президента України, голова Всеукраїнської громадської організації "Громадянська позиція", голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони Анатолій Гриценко у прямому ефірі рівненьського "Радіо Трек" розповів про те, чому вирішив балотуватися на пост Президента, в якому стані знаходиться Україна зараз та що на неї очікує наступного року. Він також відповів на запитання слухачів.

Анатолій Гриценко в ефірі радіо «АКС» (Херсон) 09 грудня 2009 року

В прямому ефірі Анатолій Гриценко відповідає на питання щодо стану політики на теренах України, своєї роботи на посаді міністра оборони та нинішньої депутатської діяльності, а також про вибори як шанс на зміни.

Анатолій Гриценко в ефірі Кіровоградського обласного радіо 08 грудня 2009 року

У прямому ефірі на кіровоградському радіо Анатолій Гриценко відповідає на запитання журналістів, пояснюючи, чому демократія в Україні відсутня й що треба робити, аби закон та мораль стали нормою для влади та суспільства.

Анатолій Гриценко в ефірі Вінницького обласного радіо 08 грудня 2009 року

Кандидат на пост Президента України, голова Всеукраїнської громадської організації "Громадянська позиція", голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони Анатолій Гриценко у прямому ефірі Вінницького обласного радіо розповів про головну загрозу національній безпеці, Конституцію Порядку та інші власні законодаавчі ініціативи.

Анатолій Гриценко в ефірі Вінницького обласного радіо 03 грудня 2009 року

Кандидат на пост Президента України, голова Всеукраїнської громадської організації "Громадянська позиція", голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони Анатолій Гриценко у прямому ефірі програми "Кандидатський мінімум" на Вінницькому обласному радіо розповів про боротьбу з корупцією, фінансування армії, податкову реформу тощо. Він також дав відповіді на запитання слухачів щодо пенсійного віку і власної біографії.

Анатолій Гриценко в ефірі Дніпропетровського обласного радіо 30 листопада 2009 року

Кандидат на пост Президента України, голова Всеукраїнської громадської організації "Громадянська позиція", голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони Анатолій Гриценко розповів в ефірі програми "Відкрита студія" на дніпропетровському обласному радіо про власні законодавчі ініціативи, майбутні вибори Президента, а також про труднощі з процесом прийняття бюджетну на 2010 рік.

Анатолій Гриценко в ефірі "Транс-М радіо" (Сімферополь). 24 листопада 2009 року

Кандидат на пост Президента України, голова Всеукраїнської громадської організації "Громадянська позиція", голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони Анатолій Гриценко розповів в ефірі програми "От и До" на сімферопольському "Транс-М радіо" про стан збройних сил, необхідні реформи у галузях медицини та освіти, а також про проблеми й конфлікти у владі тощо.

Анатолій Гриценко в ефірі Одеського обласного радіо 17 листопада 2009 року

Кандидат на пост Президента України, голова Всеукраїнської громадської організації "Громадянська позиція", голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони Анатолій Гриценко розповів в ефірі програми "Думка кандидата" на Одеському обласному радіо про засади демократії в державі, "кризову" політику уряду, ситуацію з грипом тощо. Він також повідомив, чому вирішив балотуватися на пост Президента країни, якою буде його політика тощо.

Анатолій Гриценко в ефірі Харківського обласного радіо 17 листопада 2009 року

Голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони, голова Всеукраїнської громадської організації "Громадянська позиція", кандидат на пост Президента України Анатолій Гриценко розповів в ефірі харківського обласного радіо про власні законодавчі ініціативи, свою команду, а також висловив своє ставлення до закону про підвищення соціальних стандартів, кадрових призначень тощо.

Анатолій Гриценко в ефірі «Бізнес-радіо» 23 жовтня 2009 року

Голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони, голова Всеукраїнської громадської організації «Громадянська позиція», кандидат у Президенти України Анатолій Гриценко в ефірі програми «Тет-А-Тет» на «Бізнес-радіо» розповів про останні події в державі, про власні законодавчі ініціативи і передвиборчу програму, про намір відкрити роахунок для переказу коштів для проведення президентської кампанії тощо. Також він відповів на запитання слухачів.

Анатолій Гриценко в ефірі Львівського обласного радіо 02 жовтня 2009 року

Голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони, голова Всеукраїнської громадської організації "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко розповів в ефірі Львівського обласного радіо про перебування у Павлограді та намір пожити на Львівщині. Він також висловив свою думку щодо загроз національній безпеці, стану Збройних Сил України, а також повідомив, навіщо збирає кошти та чому називає себе непрохідним.

Анатолій Гриценко в ефірі радіо "Промінь" 09 вересня 2009 року

Голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони, голова Всеукраїнської громадської організації "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко розповів в ефірі програми "Народний мікрофон" на радіо "Промінь" про збір коштів задля реєстрації його кандидатом на пост Президента України, висловив свою точку зору щодо введення графи "національність" в паспорті, щодо вступу до НАТО, відповідальності влади тощо. Він також дав відповіді на численні запитання слухачів щодо ситуації в країні.

Анатолій Гриценко в ефірі Чернівецького обласного радіо 18 серпня 2009 року

Перебуваючи з робочою поїздкою у Чернівцях, голова Всеукраїнської громадської організації "Громадянська позиція", народний депутат Анатолій Гриценко розповів в ефірі обласної радіокомпанії про власні досягнення та внесені законопроекти, про роботу Комітету з питань національної безпеки і оборони, який він очолює, а також висловив свою думку з приводу пільг для вступників до вищих навчальних закладів, професійності членів уряду та заяви Дмитра Медведєва.

Анатолій Гриценко в ефірі радіо «Мелодія» 06 серпня 2009 року

Анатолій Гриценко в прямому ефірі програми «Політичні дискусії» на Всеукраїнському радіо «Мелодія» разом зі своїм колегою – депутатом Миколою Катеринчуком обговорює  майбутні президентські вибори, політику Нацбанку та необхідність кардинальної зміни системи – наведення порядку.

Анатолій Гриценко в ефірі "Радіо-3" (Запоріжжя) 07 липня 2009 року

Голова Всеукраїнської громадської організації "Громадянська позиція", народний депутат Анатолій Гриценко розповів в ефірі радіостанції "Радіо-3" у Запоріжжі про необхідність підвищення рівня життя в Україні, про "реальні кроки" при реформуванні армії та можливості перейти на контрактну основу. Також народний депутат наголосив на необхідності впровадження сильної виконавчої гілки влади та системних змін у всіх галузях.

Анатолій Гриценко в ефірі радіостанції "Слобода FM" (Суми) 30 червня 2009 року

Голова Всеукраїнської громадської організації "Громадянська позиція", народний депутат Анатолій Гриценко розповів в ефірі радіостанції "Слобода FM" про власну Конституцію Порядку та інші законодавчі ініціативи, зокрема про законопроект щодо протидії хабарницву, продовження мораторію на оподаткування доходів з депозитів фізичних осіб, територіальний устрій тощо. Народний депутат також висловив власну точку зору з приводу інвентаризації газовидобувної галузі України.

Анатолій Гриценко в ефірі радіостанції "Ритм" (Рівне) 17 червня 2009 року

Народний депутат, голова ВГО "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко в ефірі програми "В межах цейтноту" на радіостанції "Ритм" розповів про власні законодавчі ініціативи, зокрема щодо протидії хабарництву та скасування державного техогляду автівок, а також висловив свою точку зору щодо того, яким має бути наступний міністр оборони і навіщо у телестудіях потрібно встановлювати детектор брехні.

Гриценко на Хмельницькому обласному радіо 15 червня 2009 року

Анатолій Гриценко в програмі «Депутатський канал» на Хмельницькому обласному радіо відповідає на питання стосовно національної безпеки, роботи очолюваного ним Комітету з питань національної безпеки і оборони, української армії та необхідності встановлення  авторитарної – водночас, авторитетної – влади в країні.  

Анатолій Гриценко в ефірі радіо "Свобода" 12 червня 2009 року

Голова Всеукраїнської громадської організації "Громадянська позиція", народний депутат Анатолій Гриценко розповів в ефірі радіо "Свобода" про власну оцінку внутрішньо-політичної ситуації в країні, наголосив на необхідності призначення на посаду міністра оборони цивільної особи, висловив свою думку щодо вступу України в НАТО та Євросоюз. Також народний депутат розповів про недоліки роботи уряду та президента.

Анатолій Гриценко в ефірі "Бізнес-радіо" 12 червня 2009 року

Народний депутат, голова Всеукраїнської громадської організації "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко розповів в ефірі програми "Тет-А-Тет" на "Бізнес-радіо" про суттєві недоліки проекту Конституції від БЮТ та Партії регіонів, висловив власну точку зору щодо переходу української армії на професійну основу. Народний депутат висказав власну думку з приводу майбутньої кандидатури на посаду міністра оборони, а також відповів на різноманітні запитання слухачів щодо внутрішньополітичної ситуації в країні.

Анатолій Гриценко на радіо «Мелодія» 11 червня 2009 року

Голова ВГО «Громадянська позиція», народний депутат Анатолій Гриценко в прямому ефірі програми «Дискусійний клуб» на радіо «Мелодія». Питання, що обговорювалися протягом ефіру, стосувалися ситуації у Міністерстві оборони, наступних президентських виборів, законодавчих ініціатив Анатолія Гриценка, зокрема, проекту скасування державного техогляду автомобілів.

Анатолій Гриценко на радіо «Промінь» 03 червня 2009 року

Голова Комітету з питань національної безпеки і оборони Анатолій Гриценко в прямому ефірі програми «Народний мікрофон» відповідає на питання слухачів. Оцінка уряду, можливість створення нової коаліції, українська мова, боротьба з хабарництвом та багато інших питань були поставлені до Анатолія Гриценка.  

Анатолій Гриценко на Радіо Свобода 03 червня 2009 року

Анатолій Гриценко в прямому ефірі програми «Вечірня Свобода» відповідає на питання слухачів та пояснює своє ставлення щодо актуальних проблем українського суспільства: нової коаліції, політичної кризи тощо. Також Гриценко розповідає про свої законодавчі ініціативи та проект Основного закону – Конституцію Порядку.

Анатолій Гриценко на «Відкритому радіо» (Кременчук, 2 червня 2009 року)

Анатолій Гриценко у програмі «Політична кава» на кременчуцькому «Відкритому радіо» - відверто про політику, «Громадянську позицію» та національну безпеку.

Анатолій Гриценко в ефірі радіо "Місто над Бугом" (Вінниця) 28 травня 2009 року

Голова парламентського Комітету з питань національної безпеки і оборони Анатолій Гриценко розповів в ефірі радіостанції "Місто над Бугом" про власні законодавчі ініціативи, відповідав на питання військового характеру, а також висловив свою точку зору щодо необхідності реформування системи влади.

Анатолій Гриценко на АВ Радіо (Кіровоград) 21 квітня 2009 року

Анатолій Гриценко в прямому ефірі на кіровоградському радіо пояснює, чому він бореться за відміну ТО, розказує про проблеми української армії та своє особисте життя.

Анатолій Гриценко на Волинському обласному радіо 06 квітня 2009 року

Голова парламентського Комітету з питань національної безпеки і оборони, лідер Всеукраїнської громадської організації "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко розповів в ефірі Волинського обласного радіо про роботу Комітету Верховної Ради, який він очолює, висловив власну точку зору щодо причин та тривалості блокування роботи парламенту та закликав українців вчитися вірити не гаслам, а оцінювати політиків по справах. Також народний депутат розкритикував запропоновані президентом зміни до Конституції.

Анатолій Гриценко на радіо «Эхо Москвы» 5 квітня 2009 року

Анатолій Гриценко в інтерв’ю радіостанції «Эхо Москвы» відповідає на питання щодо принципів національної безпеки, української армії, відносин з Росією та пошук шляхів виходу з кризи.

Анатолій Гриценко в ефірі "Екорадіо" (Львів) 31 березня 2009 року

Голова парламентського Комітету з питань національної безпеки і оборони, лідер Всеукраїнської громадської організації "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко  в ефірі львівського "Екорадіо" розповів про національну безпеку України, про власну Конституцію Порядку та про внесений ним законопроект щодо протидії хабарництву. Також лідер "Громадянської позиції" розповів про відкриття Львівського осередку громадської організації.

Анатолій Гриценко на Львівському обласному радіо 26 березня 2009 року

Анатолій Гриценко під час свого візиту до Львова взяв участь в програмі «Мікрофон депутата» в ефірі Львівського обласного радіо, де розповів про відкриття офісу «Громадянської позиції», боротьбу з корупцією та свої законодавчі ініціативи.

Анатолій Гриценко на Житомирському обласному радіо 25 березня 2009 року

Анатолій Гриценко в програмі «З перших вуст» на Житомирському обласному радіо відповідає на питання стосовно «Громадянської позиції», коментує дії центральної влади щодо подолання кризи та розповідає про свою законодавчу діяльність.

Анатолій Гриценко в ефірі радіо "Новая волна" 13 березня 2009 року

Голова парламентського Комітету з питань національної безпеки і оборони, лідер Всеукраїнської громадської організації "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко розповів в ефірі програми "Культ личности" на радіо "Новая волна" у Харкові про актуальні проблеми сьогодення. Зокрема народний депутат розсказав про Конституцію Порядку та про внесені ним законопроекти щодо відміни державного техогляду автівок та щодо протидії хабарництву.Також Гриценко відповів на запитання слухачів.

Анатолій Гриценко на радіо «Ера» 6 березня 2009 року

Голова парламентського Комітету з питань національної безпеки і оборони Анатолій Гриценко в ефірі радіо «Ера» у програмі «Ранковий іспит» аналізує ситуацію щодо СБУ, перспектив коаліції та презентує законопроекти стосовно контрактної армії та забезпечення військовослужбовців житлом.

Анатолій Гриценко на «Транс-М Радіо» (Сімферополь) 25 лютого 2009 р.

Анатолій Гриценко в прямому ефірі на кримському «Транс-М Радіо» коментує політичну ситуацію в країні. На думку Гриценка, зараз не слід думати про виборчі кампанії – треба працювати, забувши про власні політичні амбіції. Також Анатолій Гриценко розповідає про відкриття Кримського офісу ВГО «Громадянська позиція», про цілі та принципи цієї організації.

Анатолій Гриценко в ефірі радіо «Промінь» 11 лютого 2009 р.

Анатолій Гриценко у програмі «Вечірній променад» в ефірі радіо «Промінь» відповідає на питання ведучого та слухачів, які додзвонились у студію протягом прямого ефіру. Анатолій Гриценко розповідає про основні принципи та цілі громадського об’єднання «Громадянська позиція», яке він очолює та проект Конституції Порядку. Також політик прокоментував теми відносин з Росією, акцій протесту та інші актуальні питання сьогодення.
 

Виступ Анатолія Гриценка на радіо «Ера» 6 лютого 2009 р.

Анатолій Гриценко у програмі «Родео» на радіо «Ера» відповідає на питання стосовно голосування по недовірі уряду та діям влади в умовах кризи. Голова парламентського Комітету з питань національної безпеки і оборони наголошує на необхідності кадрових змін в уряді та закликає до консолідованих дій по подоланню соціальної, політичної та економічної кризи у суспільстві. Анатолій Гриценко також розповів про внесений ним законопроект щодо посилення відповідальності за хабарництво.

Виступ Гриценка на радіо "Ера" 19 січня 2009 р.

Під час інтерв'ю на радіо "Ера" голова парламентського Комітету з питань національної безпеки та оборони Анатолій Гриценко говорить про підсумки переговорів між Тимошенко та Путіним щодо підписання "газового" контракту, про інформаційну війну між Україною та Росією, про можливість відставки уряду та імпічмент президента, а також про недостатнє фінансування Збройних Сил України.

Виступ Гриценка на ТК "Рада"

У виступі обговорюється проект Державного бюджету на 2009 рік, репліка стосовно позиції президента з цього приводу, висловлюється позиція парламентського Комітету з питань національної безпеки і оборони. Зокрема - про критично-негативні та руйнівні наслідки недофінансування силових структур. Робиться акцент на відсутності законопроекту "Про чисельність Збройних Сил України на 2009 рік", який має бути внесений президентом на розгляд парламенту, та про необхідність заміни частини урядовців на більш професійних та досвідчених особистостей.   

Виступ Гриценка на ТК "Рада"

У виступі Гриценко робить наголос на необхідності підтримання державою системних проектів, зокрема, будівництва корабля класу "корвет" на базі вітчизняних підприємств та критикує спробу Міністерства оборони України фінансувати розробку та будівництво корабля за межами України, що незмінно призведе до втрати робочих місць та занепаду оборонно-промислового комплексу України. Акцентується увага на необхідності повернення до складу Сухопутних військ Збройних Сил України  військово-транспортних вертольотів МІ-8 (МТВ), які здані в оренду і зараз невідомо де перебувають. Гриценко також пропонує поставити крапку на темі виборів та дає прогноз майбутнього коаліції, яка зараз є у парламенті. 

Військові навчанння НАТО в Україні

Анатолій Гриценко відповідає на питання журналістів радіостанції «Эхо Москвы» стосовно військових навчань та перспектив вступу України до НАТО.

Коментар

Анатолій Гриценко в ефірі радіо «Голос Столиці». 28 січня 2013 року

Анатолій Гриценко коментує свій законопроект про ліквідацію податкової міліції.

Анатолій Гриценко про Україну та НАТО

Голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони, голова політичної партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко розповів кореспондентові Луганського обласного радіо про стосунки України та НАТО, позаблоковий статус та інше.

Анатолій Гриценко вітає з Днем радіо! 16 листопада 2009 року

Голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони, голова Всеукраїнської громадської організації "Громадянська позиція", кандидат на пост Президента України Анатолій Гриценко привітав усіх працівників радіостанцій з Днем радіо!

Гриценко на "Эхо Москвы" (14.08.09.)

Анатолій Гриценко телефоном з Києва коментує відеозвернення президента РФ та російсько-українські відносини. 

Коментар Гриценка за підсумками засідання Комітету

Голова парламентського Комітету з питань національної безпеки і оборони Анатолій Гриценко інформує про хід засідання Комітету, на якому керівники силових структур розповіли про необхідні обсяги фінансування, можливі негативні наслідки недовиділення коштів та пропозиції щодо виходу з ситуації, що склалася. Робиться акцент на "політичній прихильності" до уряду, в результаті якої фінансування збільшується лише для МВС та Внутрішніх військ. Також звертається увага на радикальне зменшення фінансування, на утилізацію надлишкових боєприпасів та на скандальний законопроект, внесений урядом, у разі прийняття якого відбудеться шоковий удар по соціальних стандартах для військових та членів їхніх сімей.

Виступ Гриценка на засіданні Верховної Ради

Голова парламентського Комітету з питань національної безпеки і оборони Анатолій Гриценко з парламентської трибуни спростовує закиди Голови Тимчасової слідчої комісії ВРУ з питань з'ясування обставин поставки до Грузії української військової техніки з метою встановлення фактів порушення законодавства України та норм міжнародного права Валерія Коновалюка, а також пояснює суть реального стану справ. Відбувається дискусія інших народних депутатів.  Украина онлайн